map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

 

img istok aСептик "Iсток-А" ви можете замовити в нашій компанії. Септик "Iсток-А" - установка аераційного типу, біологічної очистки стоків. Септик виконує очищення за допомогою сучасних технологій і його можна по праву вважати досягненням нового етапу в розвитку систем автономної каналізації.

Септик «Iсток-Б» * УкраинаСептик "Iсток-Б" ви можете замовити в нашій компанії. Септик "Iсток-Б" - Одна із вдалих новинок на ринку автономної каналізації для приватних будинків, дач, котеджів. Надійність, відмінну якість, простота в експлуатації і функціональність дозволили стати йому лідером ринку.

Накопительный септик * УкраинаНакопичувальний септик будь-якого розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Накопичувальні септики можуть відрізнятися за обсягом. Діаметр накопичувального септика може бути в межах 1200 .. 1500 мм і довжина 1800 .. 5700 мм.

Інфільтратор * УкраинаСтічні води, самопливом або за допомогою насоса надходять в інфільтратор. Рівномірно розподіляючись по площі поля фільтрації стік фільтрується через щебеневу завантаження і очищений надходить у грунт. Вентиляція інфільтратора здійснюється через вентиляційний стояк.

Вставка в бетонные кольца * УкраинаВставку в бетонні кільця ви можете замовити в нашій компанії. Вставка в бетонні кільця призначена для герметизації бетонних кілець.

Якщо ваш септик виготовлений з бетонних кілець компанія "АКВАПЛАСТ" пропонує герметичну пластикову вставку в бетонні кільця.

Перекачивающий колодец * УкраинаПерекачувальний колодязь ви можете замовити в нашій компанії. Вiн використовують спільно з септиком. 

Перекачувальний колодязь застосовують:

1. Для перекачування стічних вод в очисну споруду при глибокому заляганні каналізаційної труби на виході з будинку.

2. Для примусового відведення стоків з очисної споруди.

Автономная канализация - складова частина системи водопостачання та водовідведення, призначена для видалення твердих і рідких продуктів життєдіяльності людини, господарсько-побутових вод з метою їх очищення від забруднень, подальшої експлуатації або повернення у водойму.