map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Накопительный септик * УкраинаНакопичувальний септик будь-якого розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Накопичувальні септики можуть відрізнятися за обсягом. Діаметр накопичувального септика може бути в межах 1200 .. 1500 мм і довжина 1800 .. 5700 мм.

Переваги накопичувального септика:

  • матеріал - високоякісний поліетилен;
  • міцний корпус із пластику;
  • абсолютна герметичність корпусу;
  • тривалий термін служби;
  • невелика вага: від 120 до 440 кг залежно від об'єму.

Стічна вода вхідним трубах потрапляє всередину накопичувального септика. При заповненні ємності стоками потрібно їх відкачка асенізаторської машиною. У разі високого рівня грунтових вод, не можна робити повну відкачку стоків з септика для запобігання руйнування септика ґрунтовими водами.

Вхідний патрубок септика може встановлюватися під будь-яким кутом.

Накопичувальний септик призначений для механічного очищення стічних вод шляхом їх відстоювання, випаданням осаду, освітою спливаючих речовин. У ньому також відбувається анаеробне розкладання органічних речовин, що містяться в них.

На виході з ємності встановлений трійник для запобігання виходу плівки, що утворилася. Для очищення трійника передбачена спеціальна труба, приварена до корпусу. Первинно очищені стоки в накопичувальному септику спрямовуються на грунтову доочистку.

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, установкою накопичувального септика. Вибрати й купити накопичувальний септик не складе труднощів.