map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Септик «Iсток-Б» * УкраинаСептик "Iсток-Б" ви можете замовити в нашій компанії. Септик "Iсток-Б" - Одна із вдалих новинок на ринку автономної каналізації для приватних будинків, дач, котеджів. Надійність, відмінну якість, простота в експлуатації і функціональність дозволили стати йому лідером ринку.

Переваги септика "Iсток-Б":

  • конструкція дозволяє проводити найглибшу очистку стоків;
  • часткова залежність від джерел енергії;
  • посилений корпус з пластика;
  • доступні ціни від виробника.

Септик для дачі "Iсток-Б" виготовлений у вигляді горизонтальної циліндричної ємності з встановленою в ньому системою очищення стоків. Септик енергонезавісім. Очисна система септика має три камери очищення стоків і два біофільтра. Септик "Iсток-Б" може бути оснащений відсіком для насоса, при високому рівні грунтових вод. Така конструкція дозволяє використовувати його на ділянках, на яких високий рівень грунтових вод (більше півтора метрів) не дозволяє використовувати фільтруючі колодязі або траншеї для відводу стічних вод. Септика "Iсток-Б" з додатковим дренажним насосом дає можливість відводити попередньо очищені стоки в насипу з фільтруючими спорудами для остаточного очищення. 

Складовi септика «Iсток-Б»

Cептик «Iсток-Б»1. подаючий трубопровiд

2. бiофильтр першоi ступенi

3. похила труба перетоку

4. бiофильтр другоi ступенi

5. вiдвiдний трубопровiд

Принцип роботи септика "Iсток-Б"

Стічні води по трубі направляють в камеру септика 1, в якій відбувається їх первинне розділення на зважені частинки, які осідають, і жиросодержащие частинки, що спливають на поверхню стоків. Потім попередньо очищені стоки через біофільтр надходять в секцію 2. На поверхні біофільтра накопичуються анаеробні бактерії, завдяки їм і здійснюється біологічна очистка стічних вод. Відбувається розкладання органічних забруднюючих речовин. У другій камері відбувається подальше відділення тих зважених часток, які залишилися в стоках після очищення в першій камері і біофільтрі. З секції 2 за спеціальною трубі стоки надходять в камеру 3. Схильність труби дозволяє зменшити турбулентність потоку.

У секції 3 відбувається остаточне осадження залишилися зважених речовин, що не затриманих на попередніх стадіях очищення. З третьої камери по отводящему трубопроводу очищені стоки самопливом виходять з септика і подаються на споруди грунтової фільтрації.

При високому рівні грунтових вод септик "Iсток-Б" комплектується занурювальним насосом поплавкового типу, який встановлюється в третій секції.

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, установкою септика для будинку, котеджу, дачі. Вибрати й купити септик "Iсток-Б" не складе труднощів.