map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

 

img istok aСептик "Iсток-А" ви можете замовити в нашій компанії. Септик "Iсток-А" - установка аераційного типу, біологічної очистки стоків. Септик виконує очищення за допомогою сучасних технологій і його можна по праву вважати досягненням нового етапу в розвитку систем автономної каналізації.

 

Автономная канализация септик ИСТОК-А * купить, цена, производство УкраинаАвтономная канализация септик ИСТОК-А * купить, цена, производство УкраинаАвтономная канализация септик ИСТОК-А * купить, цена, производство УкраинаАвтономная канализация септик ИСТОК-А * купить, цена, производство УкраинаАвтономная канализация септик ИСТОК-А * купить, цена, производство УкраинаАвтономная канализация септик ИСТОК-А * купить, цена, производство УкраинаАвтономная канализация септик ИСТОК-А * купить, цена, производство УкраинаАвтономная канализация септик ИСТОК-А * купить, цена, производство УкраинаАвтономная канализация септик ИСТОК-А * купить, цена, производство Украина

Септик "Iсток-А" - септик для каналізації будинку. 

Він володіє наступними перевагами:

  • Очищення стоків ведеться за допомогою сучасних технологій;
  • Стічні води після очищення не володіють запахом;
  • Не потрібні додаткова асенізація;
  • Працює з залповими стоками;
  • Миючі засоби в стічних водах не заважають роботі септика;
  • Помірне споживання електроенергії.

Принцип роботи септика "Iсток-А"

Сток проходить по колектору, потрапляючи в нього через спеціальний приймач - решітку, яка дозволяє відфільтрувати великі нерозчинні об'єкти. Після цього води стоку збираються в аеротенку, обладнаному джерелом мікроорганізмів, системою аерації. Іл під тиском води переміщається у відстійник. У відстійнику відбувається протівоточная фільтрація стічних вод через іловий шар. Після цього стічні води виходять з септика "Iсток-А" через вихідний патрубок.

Шар мулу потім знову прямує в аеротенк. У ньому створюється надмірна кількість мулу. Компресор дозволяє направити повітря в септик для аерації та ерліфта. Його можна встановити який можна прямо в житловому будинку. У кошику періодично скупчується осад, який потрібно періодично видаляти. Він може бути використаний в якості органічного добрива.

Септик "Iсток-А" працює і без подачі електрики. У ньому в анаеробних умовах відбувається розвиток штучної мікрофлори. Продуктивність такої септика "Iсток-А" може становити до 700 літрів на добу.

Для обслуговування септик не вимагає асенізаторських послуг, тому особливих вимог до місця його установки немає.

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, установкою септика для будинку. Вибрати й купити септик "Iсток-А" не складе труднощів.