map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Кессон из пластика * купить, цена, УкраинаКесон із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Для систем індивідуального водопостачання та водопроводу необхідний захист свердловини від дії промерзання, дії грунтових вод. Саме з цією метою обладнання водопостачання встановлюють усередині камери кесона. Кесони можливо виготовити з пластика, металу, цегли або залізобетону, що має свої переваги і недоліки.
Компанія "АКВАПЛАСТ" виготовляє кесон з поліпропілену. Кесон може вміщати в себе цілий насосний комплекс.

Стандартний розмір пластикового кесона циліндричної форми з шириною 1 м і висотою 2 м. Кесон із пластику заглиблюється в грунт на глибину, виключає промерзання води.

Переваги кесона із пластику:

  • невелику вагу, зручність монтажу;
  • кесон із пластику здатний витримувати дію низьких температур;
  • не схильний до дії корозії, не буде потрібно додатковий захист і особливий догляд при експлуатації;
  • кесон з пластика не потребує додаткового утеплення;
  • герметичність кесона;
  • міцність кесона. 

Фото продукцii

Кессон из пластика Украина * Производитель купить ценаКессон из пластика Украина * Производитель купить ценаКессон из пластика Украина * Производитель купить ценаКессон из пластика Украина * Производитель купить ценаКессон из пластика Украина * Производитель купить цена

 

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, доставкою і установкою кесона з пластику. Вибрати й купити кесон не складе труднощів.