map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Погреб из пластика * УкраинаЛьох із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Льох із пластику набуває все більшої популярності і поширення.

Купивши льох із пластику в нашій компанії, Ви купуєте сухе, вентильоване приміщення для надійного зберігання продуктів. Льох з пластику - герметична конструкція для річного зберігання продуктів харчування, які потребують зниженій температурі зберігання.

Льох із пластику необхідний в умовах високого залягання грунтових вод, при рясному випаданні атмосферних опадів, при загрозі затоплення приміщення, що знаходиться нижче рівня землі. Льох встановлюється в будь-який тип ґрунту, при будь-якому рівні грунтових вод.

Згідно ваших побажань ми виготовимо необхідний вам льох з пластика з ребрами жорсткості. Встановимо в ньому все необхідне додаткове обладнання; люк-лаз, сходи, освітлення, вентиляція, полиці для зберігання овочів.

Переваги льоху із пластику:

  • Екологічно чистий матеріал льоху не схильний до корозії;
  • Міцність;
  • Застосування в умовах високих грунтових вод;
  • Термін експлуатації понад 50 років;
  • Придатний для контакту з харчовими продуктами;
  • Не вимагає додаткової герметизації;
  • Герметичний, зручний в експлуатації;

Льох із пластику прямокутної форми, виготовляють з первинного харчового поліетилену і поліпропілену. Ці матеріали придатні для контакту з харчовими продуктами. Льох із пластику ми комплектуємо драбинами, освітленням, вентиляцією, полицями.

У нашій компанії Ви можете замовити футеровку існуючого льохи і підвалу розташованого під землею полімерними матеріалами. Ремонт типових та існуючих погребів і підвалів.

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, доставкою і установкою льоху з пластику. Вибрати й купити льох з пластику не складе труднощів.

Готова продукцiя 

Погреб из пластика * Украина, купить производитель  Погреб из пластика * Украина, купить производитель  Погреб из пластика * Украина, купить производитель  Погреб из пластика * Украина, купить производитель  Погреб из пластика * Украина, купить производитель  Погреб из пластика * Украина, купить производитель  Погреб из пластика * Украина, купить производитель  Погреб из пластика * Украина, купить производитель  Погреб из пластика * Украина, купить производитель  Погреб из пластика * Украина, купить производитель  Погреб из пластика * Украина, купить производительПогреб из пластика * Украина