map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Паливні ємності на ніжках із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Ємність для палива встановлена ​​на поліетиленові ложементи або ніжки. Паливна ємність забезпечена пристроєм для наповнення і забору палива. Паливні ємності на ніжках використовують на підприємствах, заводах володіють парком машин, що працюють на дизельному паливі. Наземні паливні баки застосовуються для зберігання: дизельного палива, солярки, масла, мазуту.

Підземні паливні ємності будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Підземні паливні баки застосовуються для зберігання: дизельного палива, солярки, масла, мазуту. Використання підземних ємностей для зберігання палива можливе при температурі -4000С до + 5000С.

При виборі місця установки підземної ємності для зберігання дизельного палива необхідно враховувати протипожежні норми, передбачити шляхи під'їзду автомобілів доставки палива та аварійної пожежної техніки.

Наземні паливні ємності будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Наземні паливні ємності використовують на підприємствах, заводах володіють парком машин, що працюють на дизельному паливі. Наземні паливні баки застосовуються для зберігання: дизельного палива, солярки, масла, мазуту.

Паливні ємності із пластику будь-якої форми і розміру, наземні або підземні ви можете замовити в нашій компанії. 

Паливні ємності із пластику призначені для зберігання дизельного палива, солярки, ПММ. Ємності служать сховищами для постачання паливом паливних генераторів і паливних котлів встановлені в будинках, котеджах, інших об'єктах, де немає можливості підведення опалення та газу.