map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Паливні ємності на ніжках із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Ємність для палива встановлена ​​на поліетиленові ложементи або ніжки. Паливна ємність забезпечена пристроєм для наповнення і забору палива. Паливні ємності на ніжках використовують на підприємствах, заводах володіють парком машин, що працюють на дизельному паливі. Наземні паливні баки застосовуються для зберігання: дизельного палива, солярки, масла, мазуту.

За допомогою монтажних комплектів можливе об'єднання ємностей в батареї, таким чином, збільшуючи обсяг збережених нафтопродуктів.

Принцип роботи паливного бака на ніжках

Дизельне палива подається в паливний бак допомогою спеціальної наполнительной трубки діаметром 110 мм або за допомогою герметичного люка. Герметичність кришки люка забезпечується наявністю гумової прокладки. Забір солярки з паливного бака роблять за допомогою спеціального заправного пістолета або через втулки всмоктуючої і зворотної лінії. В екстреному випадку паркан палива може бути проведений і через люк. Для такого випадку бак укомплектований кульовим краном екстреного зливу. На кришці люка змонтований датчик, що фіксує рівень палива в баку. Для скидання парів бак обладнаний дихальним клапаном лабіринтового типу. Наповнення бака паливом виробляють спеціалізовані організації.

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, доставкою і установкою наземних паливних ємностей на ніжках. Вибрати й купити підземний паливний бак на ніжках для дизельного палива або ПММ не складе труднощів.