map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Промышленный жироуловитель * УкраинаПри виборі жировловлювача для кафе необхідно враховувати його продуктивність, яка визначається витратою води на годину. Якщо витрата рідини, що не превишающет 1,5 м3 / год можливо використовувати малогабаритний жироуловитель для кафе.

При витраті рідини до 5 літрів стоків в секунду - це жироуловлювачі промислового типу. Можливе застосування промислових жироуловлювачів на на окремих виробничих ділянках підприємства. Приміром, в цеху по переробці окремого виду продукції. Змонтувати жироуловитель можна як усередині приміщення, так і поза ним, заглубив в землю.

Жировловлювачі із пластику застосовують для очищення стічних вод від жирових забруднень.

Серія жироуловлювачів під мийку має продуктивність 0,5, 1,0 або 1,5 м3 / год, з різними обсягами пікового скидання. Витрата води одного відкритого крана в середньому становить 0,5 м3 / год.

Жировловлювач під мийку * Куплю, ціна, Україна Жировловлювачі під мийку * Ціна, продаж, Україна  Жировловлювач з пластику * Купити, ціни, Україна  Пластиковий Жировловлювач * Ціни, Україна

Жировловлювач під мийку - первинна очистка води, що очищає стоки від жирових забруднень. Жировловлювачі цієї серії підвищує ефективність наступних етапів очищення стічних вод.

Промышленный жироуловитель * УкраинаЖировловлювач - це пристрій очищення стічних вод від жиру, масляних домішок і великих часток. Ці речовини надходять зі стічними водами в систему каналізації і тверднуть при охолодженні в трубах на їхніх стінках. Завдяки жировловлювачу стоки не засмічують трубопровід.

Модели жироуловителей из пластика * УкраинаМоделі жироуловлювачів розрізняють по продуктивності, варінт виконання, габаритами і відповідно до місць можливого монтажу жироуловлювачів. Продуктивність визначається масштабом добового обсягу видаляється у відходи жирової маси.