map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Промышленный жироуловитель * УкраинаЖировловлювач - це пристрій очищення стічних вод від жиру, масляних домішок і великих часток. Ці речовини надходять зі стічними водами в систему каналізації і тверднуть при охолодженні в трубах на їхніх стінках. Завдяки жировловлювачу стоки не засмічують трубопровід.

Жировловлювач для каналізації - це герметичний відстійник. Частинки містять жир, потрапляють в камеру сепарації. Жир відділяється від води і піднімається на поверхню, оскільки його питома вага легше, ніж вага води. Очищена вода перетікає в каналізаційну мережу.

Жировловлювачі для каналізації по сфері застосування розрізняють побутові та промислові. Моделі розрізняють по продуктивності, габаритам і способом установки. Для закладів громадського харчування необхідний промисловий жироуловитель. Їх відрізняє більший обсяг стічних вод з жиросодержащие включеннями.

Жироуловитель, габаритные размеры * УкраинаЖировловлювач для каналізації може бути обладнаний контрольним пристроєм, що подає сигнал, якщо потрібно його очищення.

Обслуговування жировловлювача для каналізації включає видалення крупного сміття з системи і видалення жирових накопичень. Жирові скупчення видаляють із застосуванням насоса або асенізаційної машини.

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, доставкою і установкою жировловлювача для каналізації. Вибрати й купити жироуловитель не складе труднощів.