map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Купіль з піччю для підігріву води * Україна Дерев'яна купіль з нагріванням води дозволяє поєднати в собі лазневі традиції різних країн - від скандинавських басейнів-спа до російських купелей і японських офуро. Це поєднання традиційної купелі з дерева і підігрівається басейну. На нашому ринку купелі з підігрівом представлені різними виробниками, у тому числі і вітчизняними.

Гидромассажные системы для купели * УкраинаГідромасажні системи, купелі із пластику з гідромасажними системами будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Гідромасажні системи - це поєднання лікувальної ванни і масажу під напором водяних струменів.

Купіль або басейн в сауні дозволяють приймати контрастні водні процедури. Вони знімають навантаження з серця, дозволяють залишити у воді жар парної.

Прямоугольная купель из пластика * УкраинаПрямокутну купіль для дому, лазні, сауни з пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Купіль прямокутної форми відрізняють розміри, які дозволяють їй використовувати всю площу частини лазні, відведену під неї.

Угловая купель из пластика * УкраинаКутову купіль для дому, лазні, сауни із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Кутова купіль із пластику - це відмінний варіант для приміщення з обмеженим вільним місцем. Якщо ви зупинили свій вибір на кутовий купелі - вона додасть вашій лазні красу, ідеально впишеться в один з кутів, і дозволить заощадити вільне місце.

Кругла купіль з пластику * УкраiнаКруглу купіль для дому, лазні, сауни з пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Кругла форма купелі припускає її установку в просторому приміщенні. Це форма класичної купелі відомої ще з давніх часів. Глибина круглої купелі зазвичай не перевищує 1,2-1,5м. Діаметр купелі може варіюватися від 1,5м до 6м.

Купель для дома, бани и сауны из пластика * УкраинаКупіль для дому, лазні та сауни з пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Основна відмінність купелі від басейну в площі, яку вони займають. Пластикові купелі можливо компактно розмістити навіть в не великій ванній кімнаті.