map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Купіль з піччю для підігріву води * Україна Дерев'яна купіль з нагріванням води дозволяє поєднати в собі лазневі традиції різних країн - від скандинавських басейнів-спа до російських купелей і японських офуро. Це поєднання традиційної купелі з дерева і підігрівається басейну. На нашому ринку купелі з підігрівом представлені різними виробниками, у тому числі і вітчизняними.

Можливість підігріву води в купелі дасть вам можливість відчувати себе комфортно в будь-яку погоду й цілий рік. У купелі з підігрівом можна не тільки приймати гарячі оздоровчі ванни, але і використовувати її як річний міні-басейн. До того ж купіль може використовуватися як звичайна купіль, яку наповнюють холодною водою. У неї пірнають для загартовування і загальнооздоровчих процедур після сауни. У купелі з підігрівом можна встановити гідромасажні системи. Така якість купелі дозволяє розглядати купіль з нагріванням грубкою як альтернативу джакузі і гідромасажні басейни.

Дров'яні печі для підігріву вуличних купелей:

pech 1  pech 2   pech 3

Підігрів води в купелі * Україна

Існують два види дров'яних печей для вуличних купелей: вбудовані і зовнішні. Печі для обігріву купелі йдуть в комплекті з самою купіллю. Тип печі для обігріву купелі залежить від індивідуальних переваг замовника. Затоплювати печі можна тільки коли купіль наповнена водою. Рівень води повинен коливатися в районі фіксованою позначки, інакше піч швидко втратить свої властивості від перегріву.