map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Цилиндрические пластиковые емкости * УкраинаЦиліндричну ємність з поліетилену або поліпропілену будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Компанія "АКВАПЛАСТ" виготовляє циліндричні ємності і резервуари з міцного пластику, який зможе забезпечити виробам відмінні експлуатаційні характеристики. Застосування циліндричних ємностей можливо для зберігання, транспортування самих різних рідин від питної та технічної води до стічних вод і деяких видів агресивних хімічних речовин.

Прямоугольные пластиковые емкости * УкраинаПрямокутну ємність з поліетилену або поліпропілену будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Прямокутні пластикові ємності дозволяють економити місце їх розташування, у порівнянні з круглими ємностями. Прямокутні ємності використовують для збору, зберігання, перевезення води, харчової продукції, нафтопродуктів, ПММ та каналізаційних відходів.

Пластикові ємності для води будь-якої форми і розміру ви можете IMAG0463 замовити в нашій компанії.

Серія ємностей виготовляється з високоякісного поліпропілену товщиною 10 мм. Ємності призначені для зберігання харчової, хімічної, нафтохімічної продукції. Баки із пластику для зберігання води володіють високими характеристиками міцності, герметичністю і хімічною стійкістю. Не великий вага ємностей підвищує їх транспортабельність.

Пожежний резервуар із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Пожежні дренажні резервуари призначені для тимчасового зберігання запасів технічної та питної води.

Пожежний резервуар являє собою порожню герметичну ємність виготовлену з первинного поліетилену. Товщина стінки пожежного резервуара визначається залежно від обсягу ємності. За бажанням замовника ємності можуть бути укомплектовані насосним обладнанням.

Гальванические ванны из пластика * УкраинаГальванічні ванни із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Гальванічні ванни з полімерного матеріалу для автоматичних і механізованих гальванічних ліній, ми можете замовити в нашій компанії. Гальванічні ванни нашого виробництва можна використовувати для будь-яких технологічних процесів.

Нестандартные емкости из пластика * УкраинаНестандартні ємності із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії. Нестандартні ємності із пластику ви можете замовити в нашій компанії. Ми виробляє найрізноманітніші ємності по Ваших кресленнях і ескізах. Ємності під замовлення можуть бути будь-якого розміру, форми і призначення.

Крупногабаритные емкости из пластика * УкраинаВеликогабаритні ємності із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

У компанія "АКВАПЛАСТ" ви можете замовити виготовлення великих пластикових ємностей. Великогабаритні ємності виготовляються поетапно. Остаточний монтаж і збірка ємностей проводиться на об'єкті замовника.

Ємність із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Для кожного конкретного завдання краще вибрати свій тип матеріалу ємності: поліетилен або поліпропілен. На вибір матеріалу впливає об'єм ємності, форма, необхідна товщина стінки.