map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Цилиндрические пластиковые емкости * УкраинаЦиліндричну ємність з поліетилену або поліпропілену будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Компанія "АКВАПЛАСТ" виготовляє циліндричні ємності і резервуари з міцного пластику, який зможе забезпечити виробам відмінні експлуатаційні характеристики. Застосування циліндричних ємностей можливо для зберігання, транспортування самих різних рідин від питної та технічної води до стічних вод і деяких видів агресивних хімічних речовин.

Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина

Циліндричні ємності із пластику можливо виконати в горизонтальному і вертикальному виконанні, проектування та виробництво яких може бути виконано за індивідуальними ескізами або кресленням замовника. Виготовлення ємностей з поліпропілену увазі використання сучасних технологій обробки та зварювання для їх безшовного з'єднання.

Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина

Циліндричні ємності можуть бути утеплені із застосуванням будь-яких теплоізоляційних матеріалів. Для кожної конкретної задачі визначається тип ємності, матеріалу для її виробництва (поліетилен або поліпропілен).

Переваги циліндричних ємностей із пластику:

  • Герметичність, екологічність;
  • Стійкість до впливу хімічних речовин;
  • Стійкість до стирання;
  • Тривалий термін служби;
  • Зручність транспортування, монтажу та обслуговування;

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, доставкою і установкою циліндричних ємностей з пластику. Вибрати й купити циліндричну ємність з поліетилену або поліпропілену не складе труднощів.