map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Гальванические ванны из пластика * УкраинаГальванічні ванни із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Гальванічні ванни з полімерного матеріалу для автоматичних і механізованих гальванічних ліній, ми можете замовити в нашій компанії. Гальванічні ванни нашого виробництва можна використовувати для будь-яких технологічних процесів.

Розміри гальванічної ванни можуть бути визначені на підставі запиту на розрахунок, проектування та виробництво. Конструкція гальванічної ванни може бути визначена її призначенням, особливостями технологічного процесу. Гальванічну ванну можливо обладнати токоподводами, елементами підігріву, датчиками температури, рівня, бортовими відсмоктувачами, механізмом гойдання штанг.

Переваги гальванічних ванн з поліпропілену:

  • Гальванічні ванни герметичні;
  • Забезпечення необхідного теплового режиму;
  • Матеріал гальванічної ванни хімічно інертний до робочих розчинів;
  • Гальванічні ванни зручні в роботі і безпечні в обслуговуванні.

Гальваніка - покриття конструкцій з металу твердим шаром іншого металу для захисту від впливу агресивних факторів зовнішнього середовища, поліпшення зносостійкості. Застосовують наступні види покриттів & ndash; хромування, нікелювання, оцинкування, Олов'янування, гаряче цинкування та інші, менш поширених.

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, доставкою і установкою гальванічних ванн з поліпропілену. Вибрати й купити гальванічну ванну не складе труднощів.