map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Нестандартные емкости из пластика * УкраинаНестандартні ємності із пластику будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії. Нестандартні ємності із пластику ви можете замовити в нашій компанії. Ми виробляє найрізноманітніші ємності по Ваших кресленнях і ескізах. Ємності під замовлення можуть бути будь-якого розміру, форми і призначення.

Для виготовлення нестрандартних ємностей можливо використовувати поліетилен або поліпропілен. Вибір матеріалу ємності залежить від призначення вироби з пластику.

Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина 

Поліетиленові ємності є вирішення багатьох завдань завдяки перевагами, якими володіє пластик. Це екологічність, хімічна стійкість, не великий вага виробу, водонепроникність і довговічність. Поліпропілен відрізняє більш висока стійкість до стирання, стійкість до високих температур, ультрафіолетового випромінювання в порівнянні з поліетиленом.

Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, доставкою і установкою нестандартних ємностей. Вибрати й купити нестандартну ємність не складе труднощів.