map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Пластикові ємності для води будь-якої форми і розміру ви можете IMAG0463 замовити в нашій компанії.

Серія ємностей виготовляється з високоякісного поліпропілену товщиною 10 мм. Ємності призначені для зберігання харчової, хімічної, нафтохімічної продукції. Баки із пластику для зберігання води володіють високими характеристиками міцності, герметичністю і хімічною стійкістю. Не великий вага ємностей підвищує їх транспортабельність.

Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина

Ємності мають зливні отвори, від 1/2 "до 2". Температура навколишнього середовища і рідини в ємностях від -350  до + 500 С. Ємності з пластику не призначені для роботи під тиском.

Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина Цилиндрические пластиковые емкости * Украина

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, доставкою і установкою ємностей із пластику для води, молока та інших продуктів. Вибрати й купити ємність для води не складе труднощів.