map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Прямоугольные пластиковые емкости * УкраинаПрямокутну ємність з поліетилену або поліпропілену будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Прямокутні пластикові ємності дозволяють економити місце їх розташування, у порівнянні з круглими ємностями. Прямокутні ємності використовують для збору, зберігання, перевезення води, харчової продукції, нафтопродуктів, ПММ та каналізаційних відходів.

Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина

Прямокутні пластикові ємності можуть бути обладнані внутрішніми перегородками для розділення рідин. Ємності можуть бути укомплектовані додатковим обладнанням. Прямокутні ємності із пластику можуть бути утеплені із застосуванням будь-яких теплоізоляційних матеріалів.

Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина Прямоугольные пластиковые емкости * Производитель Украина

Для кожної конкретної задачі визначається тип ємності, матеріалу для її виробництва (поліетилен або поліпропілен).

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, доставкою і установкою прямокутних ємностей з пластику. Вибрати й купити прямокутну ємність з поліетилену або поліпропілену не складе труднощів.