map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

Проектування басейну із пластику - один з найважливіших етапів нашої роботи.

Краса, міцність, довговічність басейну багато в чому залежить від професіоналізму співробітників "АКВАПЛАСТ", якi розробляють проект.

 Проектування басейну з пластику * Украiна

Після того, як вибрано місце для басейну починається проектування. Визначається його форма, призначення і розмір. Визначаємо перелік обладнання для басейну.

Проект басейну припускає наступні регламентуючі документи до плавальних басейнів:

  • Загальні дані і технічні вимоги
  • Проект чаші
  • Устаткування для басейну

Розділи проектної документації басейну із пластику:

1. КЖ - Залізобетонні конструкції. У розділі представлена ​​інформація про чашах, стінах чаші, посилених частинах, діаметр арматури, схема армування басейну. Інформація про технологічні нішах для монтажу закладних елементів. Рекомендації щодо організації будівельних, монтажних, гідроізоляційних та оздоблювальних робіт. Рекомендації по маркам необхідних будівельних матеріалів.

2. ТХ - технологія водопідготовки. У розділі представлена ​​інформація про обладнанні системах очищення, фільтрації, дезінфекції та підігріву води. Вказав план прокладки трубопроводів та встановлення обладнання.

3. ЕМ - електричні системи і їх монтаж. У цьому розділі представлена ​​повна електротехнічна схема басейну. Наведено всі розрахунки електропостачання. Опис підключення всіх електроприладів та електротехнічного обладнання. Опис типу і перетину кабелів, системи захисту, що відключає електроживлення в екстремальних випадках, і інша документація.

Для проектування басейну ми використовуємо спеціально розроблене програмне забезпечення. 3D модель вашого майбутнього басейну дозволить вам наочно оцінити конструкцію для внесення коригувань ще до затвердження проекту.

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з проектуванням басейну з пластику.