map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

В "АКВАПЛАСТ" доступні різні моделі обладнання для басейнів. Наш досвід в області комплектації басейнів устаткуванням, встановлення, налаштування та експлуатаційного сервісу устаткування басейнів із пластику обумовлюють вибір наших клієнтів.

Асортимент обладнання для басейнів представлений нижче.

 донний злив * купити, ціна, Україна Донний злив

Донний злив & ndash; це невід'ємна частина, як для бетонного, так і каркасного басейнів. Він використовується для спорожнення води в басейні. Крім цього донний злив бере участь у процесі фільтрації води в басейні., Донний злив монтується в дно басейну. Його виготовляють із сталі або пластику.

Скиммер * купити, ціна, Україна Скиммер

Скиммер - пристрій для збору сміття з поверхні води. У скиммере пластикове сітчасте відро, через яке проходить вода, перш, ніж поступити на фільтрацію. Воно затримує листя, великий сміття і т.д., плаваючий на поверхні води. Скімер можна використовувати для спорожнення басейну як систему переливу.

Скиммер виготовляють з нержавіючої сталі або пластику.

Форсунка повернення води Форсунка повернення води

Форсунка повернення води повертає очищену воду в басейн після проходження через фільтрувальну установку. Кількість форсунок підбираємо в залежності від продуктивності фільтрувального обладнання. Продуктивність однієї форсунки становить 4 м3 год.

Форсунки повернення води можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі або із пластику.

Equipment 4 ultrafiolet lamp Ультрафіолетові лампи

Ультрафіолетові лампи використовують для дезінфекції разом з реагентами.

Ультрафіолет для басейну нічим не відрізняється від звичайного випромінювання. Промені цього діапазону мають дезінфікуючими властивостями. Використовувати ультрафіолет для басейну можна тільки тоді, коли в ньому ніхто не плаває. Тривала дія ультрафіолетових променів може погано вплинути на здоров'я людини.

Вода басейну, оброблена ультрафіолетом не має ніяких негативних властивостей для людини. Після обробки ультрафіолетовою лампою для басейну вода буде володіти кращими характеристиками, поліпшена прозорість і свіжість.

Ультрафіолетові лампи в комплексі з реагентами дають можливість значно зменшити кількість реагентів і скоротити вміст у воді хлору.

Станція дозування * купити, ціна, Україна Станція дозування

Станції дозування необхідні для постійного моніторингу параметрів води в басейні та автоматичного додавання у воду хімічних препаратів з метою дезінфекції. Системи дозування позбавляють власників від необхідності контролю рівня Cl і pH. Автоматичні дозуючі станції працюють тільки з рідкими препаратами, тому необхідно купувати хімію для басейнів у вигляді рідини або попередньо розчиняти сухі препарати у воді.

Освітлення, підсвічування басейну * купити, ціна, Україна Освітлення, підсвічування басейну

Освітлення, підсвічування басейну здатна поліпшити інтер'єр або ландшафт в місці де він знаходиться, зробити його приємніше для відвідувачів. Для цієї мети використовують світлодіодні або галогенові лампи потужністю 10-300Вт. Домашній басейн з підсвічуванням зможе стати місцем вечірнього відпочинку. Підбір ламп для басейну зможе створити потрібний ефект в залежності від ваших завдань. Можлива установка кольорових світильників або світильників, що змінюють колір освітлення.

Лампи для басейнів діляться на дві категорії.

  • Класична підсвічування басейну,
  • Підсвічування басейну з використанням різних кольорів.

Освітлення басейну ділиться на дві основні зони: загальне світло (підсвічування зверху) і підсвічування води (підводне освітлення басейну).

Нагрівач води в басейні * купити, ціна, Україна Нагрівач води в басейні

Перед купанням буває необхідність підігріти воду до комфортної та безпечної температури. Для цього можна використовувати проточний електронагрівач води для басейну, електричні нагрівачі або спеціальні теплообмінники, що працюють від котла опалення.

Сходи для басейну * купити, ціна , Україна Сходи для басейну

Для зручності спуску в басейн необхідна міцна і зручна сходи для басейну. Без сходи для басейну вибратися з нього буде не просто.

Сходи для басейну виготовляють з нержавіючої сталі AISI-316 або AISI-304.

Система протитоку * купити, ціна, Україна Система протитоку

Пристрій штучного течії (система протитоку) дозволить вам отримати максимум користі і задоволення від вашого басейну.

Цей обладнання користується популярністю у власників басейнів. Систему противотока можна встановити навіть в невеликому за розмірами басейні. У вас з'явиться можливість проведення інтенсивних тренувань

Лицьова панель противотока виготовляється з пластику або нержавійки.

Гидромасажная обладнання * купити, ціна, Україна Гідромасаж в басейні

Гідромасаж & ndash; це система подачі води під тиском, призначена для масажу тіла. На кожне місце для гідромасажу зазвичай встановлюється по 3-4 форсунки.

Гідромасаж - спосіб схуднення шляхом стимуляції розщеплення жирів, формування красивої фігури шляхом зменшення целюліту.

Під дією гідромасажу поліпшується кровообіг, активізується робота серця, обмін речовин підвищується, і захисні сили організму активізуються.

Гідромасаж відновлює рухові функції, знімає накопичилася тяжкість і зменшується схильність до спазмів.

Стінки судин під впливом гідромасажу відновлюють свою еластичність і зміцнюються, активізується робота лімфатичної і венозної циркуляції крові.

Аеромасаж або гейзер * купити, ціна , Україна Аеромасаж або гейзер

Систему аеромасажу часто називають ще гейзером. Аеромасаж в басейні & ndash; це вихід повітряного потоку через пристрій в дні басейну, при цьому бульбашки повітря, піднімаючись вгору, масажують шкіру людини? Для цієї мети в дно басейну вбудовується плато, крізь яке від компресора надходить повітря.

Крім масажного ефекту гейзер доповнить інтер'єр басейну, надавши йому неповторну чарівність?
Систему аеромасажу виготовляють з нержавіючої сталі.

Водоспад для басейну * купити, ціна, Україна Водоспад для басейну

Водоспади встановлюють в басейнах в якості декоративного елемента. Зазвичай вони виготовляється з нержавіючої сталі. Крім декоративного призначення, умиротворення від шуму води, водоспади використовують як гідромасажні елементи. Потік води з водоспаду забезпечує масаж плечового і шийного відділів м'язової системи тіла.

Очищувачі дна басейну, пилососи для басейну * купити, ціна, Україна Донні очищувачі для басейну

Видалення забруднень з дна і стін басейну не лише робить вигляд басейну чистим і охайним, але і сприяє більшій ефективності роботи та довговічності систем очищення води. Пилососи для чищення використовуються для чищення дна і стінок басейну.

Сливание води басейну і очищення дна за допомогою швабри & mdash; трудомісткий процес. Саме для цієї мети і призначені підводні пилососи для басейнів.

Пилососи для басейнів діляться на три типи:

  • ручні пилососи для басейнів,
  • напівавтоматичні пилососи для басейнів,
  • автоматичні підводні пилососи-роботи для басейнів.

Захисне покриття басейну * купити, ціна , Україна Захисне покриття для басейну

Якщо поверхня води басейну щільно закрита, втрати тепла зведені до мінімуму. Покриття захищає басейн від листя і іншого сміття, яке може потрапити в басейн зовні. Покриття для басейну може забезпечити захист для маленьких дітей і домашніх тварин.

Покриття басейну значно знижує витрати на очищення і його обслуговування.

Щити управління басейном * купити, ціна, Україна Щит управління басейном
Управління всіма встановленими на басейн системами в одному місці помітно спрощує експлуатацію. У разі виникнення неполадок ви зможете визначити на щиті управління басейном, який компонент басейну вийшов з ладу.

Вибору щита управління залежить від кількості функціонуючих систем в басейні і споживаної ними потужності.

Співробітники "АКВАПЛАСТ" допоможуть вам по будь-яких питань, пов'язаних з вибором, оплатою і доставкою обладнання для басейнів, тому вибрати і купити обладнання для басейну не складе труднощів.