map ua png Працюємо

по всій території

України

ico mobiles +38 (067) 191-66-94

 +38 (050) 032-16-31

 office@aqua-plast.com.ua

Продукцiя

 Бассейны для разведения рыбыБасейни для розведення риби будь-якої форми і розміру ви можете замовити в нашій компанії.

Басейни для розведення риби з поліпропілену - відмінне рішення для початківців рибоводів. Вони є економним варіантом при споруді рибної ферми.

Міцна конструкція ємностей досягається завдяки міцності матеріалу, використання ребер жорсткості, додаткових елементів з нержавіючої сталі. Форма басейнів для розведення риби квадратна, прямокутна, кругла. Ви можете замовити басейн для риби за індивідуальним проектом.

Попит на рибну продукцію, стан наших водойм, зменшення популяції багатьох видів риб дозволили розведення риби стати вигідним бізнесом, що забезпечує населення цим продуктом.  

Готовi приклади басейнiв для розведення товарної риби

УЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, УкраинаУЗВ и Аквариумы для рыбы - раков * Купить, производитель, Украина

Розміри басейну залежать від типу разводимой в ньому риби. Ми пропонуємо:

  • Великі Басейни з пластику для розведення великої риби,
  • Глибокі Басейни з пластику для розведення форелі,
  • Маленькі Басейни з пластику для розведення рибопосадкового матеріалу,
  • Дрібні Басейни з пластику для розведення сома і осетрових.

Співробітники "АКВАПЛАСТ" проконсультують вас з питань, пов'язаних з вибором, доставкою і установкою басейну для риби з пластику. Вибрати й купити басейн для розведення риби не складе труднощів.